Pokaż się z najlepszej strony...żeby sprzedać


Dowiedz się jak zwiększyć skuteczność w sprzedaży i zarobić więcej.

Zapraszamy do Inkubatora Przedsiębiorczości na szkolenie z autoprezentacji oraz podstaw sprzedaży. Odbędzie się ono 27.09.2018 r. w godz. 10-14. 

 

Podczas szkolenia dowiesz się  jak wywołać dobre pierwsze wrażenie,  co mówić i jak mówić, co zrobić, żeby odbiorcy nas słuchali i lubili i jak radzić sobie ze stresem.

Nasze szkolenie to doskonała okazja żeby poznać podstawy sprzedaży oraz marketingu, dowiedzieć się jak działa język korzyści i jak finalizować transakcje.

 

Trenerzy:

Anna Dziamska - wykształcenie wyższe (mgr socjologii), posiada doświadczenie dziennikarskie,  20 - letnie doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu i promocji, opracowywanie kampanii promocyjnych. Od 2012 praca w Leszczyńskim Centrum Biznesu Sp. z o.o. bezpośrednio zaangażowana w świadczenie usług doradczych dla przedsiębiorców i osób rozpoczynających działalność gospodarczą, prowadzenie szkoleń z zakresu autoprezentacji i komunikacji, sprzedaży, zarządzania sobą w czasie. 

Roman Kubica  – wykształcenie wyższe, trener biznesu. specjalista ds. marketingu i sprzedaży w Leszczyńskim Centrum Biznesu, Prowadził szkolenia z zakres sprzedaży m.in. dla Centrum Edukacyjno-Szkoleniowego ATENA, ,a także wykładał w Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Lesznie. Posiada bogate doświadczenie w sprzedaży poparte długoletnim stażem pracy.

Szkolenie „Pokaż się z najlepszej strony…żeby sprzedać”, odbędzie się w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lesznie, ul. Geodetów 1.

Koszt to jedyne 79 zł +VAT/os.

Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 25.09.2018 r.

Więcej informacji pod nr telefonu: 65 32 22 106 lub adresem e-mail: marketing@lcb.leszno.pl

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: marketing@lcb.leszno.pl