Aktualności


09 listopada 2018

Usługa doradcza w zakresie wprowadzenia 3 nowych specjalistycznych usług - zapytanie ofertowe

Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości kwoty 30.000 euro, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na wykonanie usługi pn.:

„Usługa doradcza w zakresie wprowadzenia 3 nowych specjalistycznych usług”

29 października 2018

Bezpłatne szkolenie ABC Przedsiębiorczości

5 listopada rusza w Inkubatorze Przedsiębiorczości cykl bezpłatnych szkoleń adresowanych do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Uczestnicy dowiedzą się między innymi jak zarejestrować firmę, jaki rodzaj opodatkowania wybrać, jak przygotować model biznesowy i biznesplan. Nabędą również praktyczne umiejętności niezbędne do prowadzenia i rozwoju firmy.

31 sierpnia 2018

Szkoła Programowania - zaczynamy od października!

Leszczynskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. i Szkoła programowania Halpress zapraszają młodzież na zajęcia z programowania. Kolejna grupa rusza od listopada. 

23 października 2018

Istotne zmiany dla przedsiębiorców w ustawach podatkowych od stycznia 2019 - szkolenie

W imieniu Mariański Group Zachód Doradztwo Prawno-Podatkowe Sp.k. zapraszamy Państwa na dobrą kawę i bezpłatne szkolenie!

14 września 2018

Cykl spotkań pn. English Brunch - zapraszamy!

Mówisz po angielsku, ale nie masz okazji, by ćwiczyć swoje umiejętności?  Chcesz poszerzać swoją wiedzę? Pragniesz mówić w języku obcym  bez obaw o popełnienie błędu? Chcesz szlifować biznesowy angielski z udziałem native speakera? Skorzystaj z naszej propozycji.

18 października 2018

Bezpłatne warsztaty w ramach projektu Spotkanie z coachem

Leszczyńskie Centrum Biznesu zaprasza na trzy bezpłatne warsztaty realizowane w pramach programu "Spotkanie z coachem". Spotkania odbędą się 21 listopada 2018 r., o godz. 17:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości. 

11 października 2018

Zmiany w prawie pracy - szkolenie

Zapraszamy na szkolenie dotyczące zmian w przepisach Kodeksu Pracy!

17 października 2018

Finanse Firmy, Marketing, Ochrona środowiska

Zapraszamy na bezpłatne spotkania informacyjne!

11 października 2018

Konkurs Pomysł na Biznes

Jesteś przedsiębiorczy? Masz ciekawą inicjatywę? Zgłoś się do konkursu „Pomysł na Biznes”. Pomożemy Ci opracować Biznes Plan przedsięwzięcia, ocenimy jego realność, a dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody, których łączna wartość przekracza 35 tysięcy złotych.

18 października 2018

Obowiązek e-fakturowania w zamówieniach publicznych

Zapraszamy na szkolenie!